Paskola verslui
Specialus pasiūlymas!

Paskolos tik nuo 1% per mėnesį

Jeigu jums reikia finansavimo:

naujai įrangai įsigyti,

naujoms prekėms užsakyti,

atsiskaityti už žaliavas,

darbuotojų atlyginimams išmokėti,

padengti nenumatytas išlaidas,

naujai transporto priemonei,

serviso remontui,

IT sprendimams,

mes esame pasiruošę Jums padėti. Verslo paskolas iki 20 000 Eur teikiame įmonėms jau nuo pirmųjų jų veiklos mėnesių. Be užstato ar turto įkeitimo ir jokių paslėptų mokesčių.

Jūs patys galite pasirinkti paskolos tipą - gražinti lygiomis dalimis kas mėnesį arba visą sumą paskolos termino pabaigoje. Taip pat galite rinktis faktoringo paslaugą. Ilgiausias paskolos terminas - iki 18 mėnesių. Be jokio papildomo mokesčio visuomet galite paskolą grąžinti anksčiau laiko.

Pasinaudokite mūsų lanksčiais verslo finansavimo sprendimais spartesnei Jūsų verslo plėtrai. Greitai ir paprastai. Užpildykite paraišką jau dabar! Tai nieko nekainuoja. Užtruksite vos kelias minutes. Sprendimą dėl paskolos suteikimo priimame per 8 darbo valandas. Elektroniniu būdu pasirašius verslo paskolos sutartį lėšas išmokėsime dar tą pačią dieną, per 2 valandas.

Klientams, kurie į mus pakartotinai kreipiasi dėl paskolos išdavimo spartesnei verslo plėtrai, siūlome palankesnes finansavimo sąlygas ir išskirtinius pasiūlymus.

Paskolą suteiksime, jeigu Jūsų įmonė:

siekia augti ir plėstis,

veiklą vykdo ilgiau nei du mėnesius,

turi švarią kredito istoriją,

ieško patikimo finansų partnerio,

Kaip tai veikia?

Įmonės vadovas internetu užpildo verslo paskolos paraišką. O mes paprašome atsiųsti naujausius įmonės finansinius duomenis (pelno-nuostolio ataskaitą ir balansą). Įvertinę tiek įmonės, tiek jos savininkų duomenis, per vieną darbo dieną mes pateikiame Jums verslo paskolos pasiūlymą. Pasirašius sutartį lėšos išmokamos dar tą pačią dieną. Siekiame būti smulkaus verslo kreditavimo lyderiais, todėl finansavimo suteikimo greitis ir paprastumas yra mūsų prioritetai.

„Credital verslui“ – sėkmingo verslo partneris. Jei tiki savo verslu, juo patikėsime ir mes!

Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais