Partneriai

b1.lt
B1.lt
naujos kartos apskaitos sistema

Viena iš svarbiausių sėkmingo verslo sudedamųjų dalių yra tvarkinga ir savalaikė buhalterinė apskaita. B1.lt – tai internetinė (cloud) buhalterinės apskaitos sistema, leidžianti susimažinti apskaitos kaštus 10 kartų.

Bazinė versija – absoliučiai nemokama.

B1.lt naudotis itin paprasta. Jūs, Jūsų buhalteris ar apskaitos įmonės atstovai gali pasiekti B1.lt sistemą per savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, būdami bet kurioje pasaulio vietoje. Įmonės vadovas ar akcininkas gali lengvai gauti reikiamas ataskaitas, duomenis ir atlikti norimus veiksmus netrukdant ir nelaukiant buhalterio atsakymų ar paruoštų ataskaitų.

Kviečiame sužinoti daugiau apie šį unikalų sprendimą ir apsilankyti B1.lt interneto svetainėje b1.lt

Baltic Diag
Baltic Diag
diagnostikos ir servisų įranga

„Baltic Diag“ prekiauja diagnostikos ir servisų įranga lengvajam, sunkiajam transportui, autobusams ir agrotechnikai. Nuo pat veiklos pradžios dirbame su Baltijos šalių rinka, prekiaujame žinomų Europoje ir pasaulyje serviso įrangos gamintojų produkcija. Todėl galime pasiūlyti kokybišką serviso įrangą, palankias kainas ir sąlygas, profesionaliai atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

Taip pat siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos įrangos pasirinkimą Baltijos valstybėse. Tiesiogiai palaikome ryšį su žinomiausiais diagnostinės įrangos gamintojais: Launch, Autel, Abrites, Magneti Marelli, Nextech (CarmanScan), Ross-Tech, Delphi, Bosch, Autoboss, Fcar, ir kt. Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia autodiagnostikos įranga.

Bendradarbiaudami su „Credital verslui” siekiame palengvinti mūsų įrangos prieinamumą smulkiam ir vidutiniam transporto verslui, suteikti galimybę įsigyti reikiamą įrangą. Kviečiame apsilankyti mūsų interneto svetainėje ir išsirinkti Jums reikalingą įrangą www.bds.lt

specializuota „Apple“ parduotuvė
iStore.lt
specializuota „Apple“ parduotuvė

iStore.lt - specializuota „Apple“ parduotuvė, siūlanti iPhone telefonus, MacBook nešiojamus ir iMac stalinius kompiuterius, iPad planšetes, iPod grotuvus bei įvairius „Apple“ aksesuarus ir priedus.

Apple išsimokėtinai įmonėms.

Bendradarbiaujant su „Credital verslui“, siūlome Jums pirkti išsimokėtinai, neišeinant iš biuro! Norėdami įsigyti prekę išsimokėtinai, užpildę užsakymo anketą, pasirinkite mokėjimo būdą „Išsimokėtinai įmonėms“. Patvirtinus užsakymą, per 6 darbo valandas su Jumis susisieks „Credital verslui“ įmonės atstovai ir informuos, kokios yra asmeniškai Jums siūlomos verslo paskolos sąlygos bei sutarčiai sudaryti reikalingi dokumentai.

Kviečiame apsilankyti http://istore.lt/

KOROTECH
KOROTECH
įranga ir priedai, skirti paviršių apdirbimui

KOROTECH - tai viena iš įmonės TECHNIJA prekinių ženklų.

Lietuvoje veikiame nuo 2007 metų. Taip pat dirbame Latvijoje ir Estijoje. Tiekiame įrangą ir priedus, skirtus paviršių apdirbimui (t. y. galime pasiūlyti viską paviršiams paruošti ir juos padengti). Elektroninėje parduotuvėje www.korotech.lt rasite visą mūsų siūlomų prekių asortimentą, kainas ir pristatymo laiką.

Bendradarbiaudami su „Credital verslui” siekiame palengvinti mūsų įrangos prieinamumą smulkiam ir vidutiniam statybų verslui, suteikti galimybę įsigyti reikiamą įrangą išsimokėtinai.

Dėl įrangos finansavimo sąlygų kviečiame kreiptis į „Credital verslui”.

ARCAPAY
ArcaPay
licencijuota mokėjimų įstaiga

ArcaPay yra licencijuota mokėjimų įstaiga, padedanti verslams sumažinti su valiutos konversijomis susijusius kaštus. Agreguodami daugelio klientų srautus, ArcaPay finansų rinkose gauna atitinkamas sąlygas ir su klientais pasidalina sutaupoma suma. Patirtis rodo, jog 80% atvejų pavyksta surasti efektyvesnį sprendimą nei siūlo bankai.

Bendradarbiaujant su „Credital verslui”, ArcaPay nori pasiekti su užsienio rinkomis dirbančias įmones, kurios suinteresuotos sumažinti su finansinėmis operacijomis susijusius kaštus. Apsilankykite www.arcapay.com arba atsiųskite savo kontaktus į info@arcapay.com ir su Jumis įmonės atstovai susisieks tiesiogiai.

PAYSERA
Paysera
licencijuota mokėjimų įstaiga

„Paysera LT“ – pirmoji elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje, siūlanti itin platų mokėjimo paslaugų spektrą: alternatyva banko sąskaitai, tarptautiniai pervedimai, valiutos keitimas, įmokų surinkimas elektroninėms parduotuvėms ir kiti unikalūs mokėjimo projektai. Tai viena iš sparčiausiai augančių Fintech kompanijų Lietuvoje, teikianti mokėjimo paslaugas bei sprendimus privatiems ir verslo klientams daugiau kaip 150 šalių.

Paysera suteikia lankstesnes mokėjimo galimybes,  siekia sudėtingus ir ilgus procesus padaryti paprastais, o brangiai kainuojančias paslaugas paversti pigesnėmis. Būtent dėl to Paysera sistema yra žinoma, kaip saugus, lengvas ir pigus būdas atlikti mokėjimus bei siųsti ar gauti pinigus internetu.

Bendradarbiaujant su „Credital verslui“ taip pat siekiama, kad Paysera klientai paprasčiau bei geresnėmis sąlygomis galėtų pasiskolinti pinigų verslo vystymui.

Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais