Apie mus

„Credital verslui“ įsteigėme 2016 metų pradžioje, kad galėtume smulkaus verslo įmonėms suteikti lanksčius verslo finansavimo sprendimus.

Esame smulkaus verslo partneriai, o mūsų misija – padėti smulkaus verslo įmonėms augti.

Profesionali ir tarptautinę patirtį turinti „Credital verslui“ komanda siekia, kad verslo paskolos išdavimo procesas klientams būtų greitas ir paprastas.

Dėl paskolos įmonės į mus gali kreiptis jau nuo antro veiklos mėnesio, o atsakymą dėl paskolos pateikiame per 8 darbo valandas.

Siekdami partnerystės ir tvirto bendradarbiavimo su mūsų klientais apibrėžiame lanksčias paskolos išmokėjimo sąlygas verslo nesėkmės atveju.

„Credital verslui“ paskola ypač praverčia, kai yra:

  • Apyvartinių lėšų trūkumas. Gauta paskola verslui leis padengti iš tiekėjų ar prekybos partnerių laiku negautų lėšų trūkumą.

  • Galimybė įsigyti prekes ir žaliavas už gerą kainą. Gauta paskola verslui leis sutaupyti įsigyjant reikalingų prekių ar žaliavų per sezoninius išpardavimus.

  • Laikinos paskolos poreikis siekiant didesnių finansavimo šaltinių. Gauta paskola verslui leis finansuoti veiklą, kol laukiama patvirtinimo dėl valstybės subsidijų ar Europos Sąjungos (ES) paramos.

  • Skubių investicijų poreikis. Gauta paskola verslui leis pasinaudoti galimybėmis uždirbti papildomai arba skirti pinigus nenumatytiems atvejams (pvz., gamybiniam remontui).

    Nuo veiklos pradžios į mus dėl paskolos kreipėsi daugiau kaip 500 Lietuvos įmonių.

Vadovų komanda

Linas Armalys
Linas Armalys
„Credital verslui“ vadovas

Pieš įkurdamas „Credital verslui“ Linas Armalys 8 metus dirbo viename iš didžiausių bankų Lietuvoje – „Swedbank“, paskolinių produktų vystymo srityje.

L. Armalys vadovavo Paskolinių produktų vystymo ir palaikymo departamentui „Swedbank“ Baltijos šalių grupės produktų padalinyje, taip pat Vartojamųjų paskolų vystymo ir palaikymo skyriui. 2011-aisiais metais už sėkmingą verslo linijos vystymą buvo pripažintas „Swedbank“ metų darbuotoju.

Linas Armalys gavo verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį Maskvos Lomonosovo universitete, kurį baigė su pagyrimu, taip pat Vilniaus universitete įgijo Komunikacijos bakalauro laipsnį.

Karolis Pikūnas
Karolis Pikūnas
„Credital verslui“ valdybos narys

Karolis Pikūnas taip pat vadovauja Investicinės bankininkystės padaliniui didžiausioje Baltijos šalyse finansų maklerių įmonėje „Orion Securities“, kurios klientų turtas sudaro virš 350 mln. eurų.

Karolis Pikūnas užėmė vadovaujančias pareigas „Danske“ banko Iždo departamente.

K. Pikūnas turi Tarptautinės prekybos magistro, Ekonomikos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį, įgytą Vilniaus universitete.

Vytautas Kubilius
Vytautas Kubilius
„Credital verslui“ valdybos narys

V. Kubilius šiuo metu yra tarptautinės kompanijos „Google“ vadovas Baltijos šalims, taip pat kelių start-up’ų valdybos ir stebėtojų tarybų narys. Prieš tai vadovavo bendrovės „HAVAS Digital“ Lietuvos atstovybei, dirbo marketingo srityje mobiliojo ryšio bendrovėje „Bitė“.

V. Kubilius gavo Tarptautinio verslo bakalauro laipsnį Vilniaus universitete, taip pat Duke universitete (JAV) sėkmingai baigė „Google Business Academy“ programą, į kurią kviečiami tik efektyviausi „Google“ darbuotojai.

Audrius Mozūras
Audrius Mozūras
„Credital verslui“ valdybos narys

A. Mozūras šiuo metu vadovauja MUNDUS fondo valdymo įmonei. Prieš tai dirbo vyriausiuoju ekonomistu „Lietuvos banko“ Sisteminės rizikos modeliavimo skyriuje, įmonių finansų specialistu regioniniame investiciniame banke „Evli Securities“ ir akcijų analitiku 180 mln. eurų dydžio portfelį valdančiame ribotos rizikos fonde „GLG Partners“, įsikūrusiame Londone.

A. Mozūras turi Kiekybinės ekonomikos ir finansų magistro laipsnį, įgytą St. Galleno universitete Šveicarijoje, Ekonomikos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį, įgytą Stokholmo aukštosios ekonomikos mokykloje Rygoje (Latvija). Be to, A. Mozūras specializavosi įmonių įsigijimų bei susijungimų srityje, dalyvaudamas Bazelio universiteto vasaros mokyklos „Zaeslin and Maag“ teisės ir ekonomikos programoje.

logo
Užpildyti paraišką
Iškilus klausimų prašome kreiptis į musinfo{eta}credital.lt+370 630 50001