Apie mus

„Credital verslui“ įsteigėme 2016 metais, kad galėtume smulkaus verslo įmonėms suteikti lanksčius verslo finansavimo sprendimus.

Esame smulkaus verslo partneriai, o mūsų misija – padėti smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms augti.

Profesionali ir tarptautinę patirtį turinti „Credital verslui“ komanda siekia, kad verslo paskolos išdavimo procesas klientams būtų greitas ir paprastas.

Nuo veiklos pradžios į mus dėl verslo paskolos kreipėsi per 2 000 Lietuvos įmonių. Didelė dalis jų pas mus sugrįžta ir kitą kartą, kai vėl prireikia papildomo finansavimo verslo plėtrai.

Vadovų komanda

Linas Armalys
Linas Armalys
„Credital verslui“ vadovas

Prieš įkurdamas „Credital verslui“ Linas Armalys 8 metus dirbo viename iš didžiausių bankų Lietuvoje – „Swedbank“, paskolinių produktų vystymo srityje.

Linas Armalys vadovavo Paskolinių produktų vystymo ir palaikymo departamentui „Swedbank“ Baltijos šalių grupės produktų padalinyje, taip pat Vartojamųjų paskolų vystymo ir palaikymo skyriui. 2011-aisiais metais už sėkmingą verslo linijos vystymą buvo pripažintas „Swedbank“ metų darbuotoju.

Linas Armalys gavo verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį Maskvos Lomonosovo universitete, kurį baigė su pagyrimu, taip pat Vilniaus universitete įgijo Komunikacijos bakalauro laipsnį.

Šarūnas Šlimas
Šarūnas Šlimas
„Credital verslui“ plėtros vadovas

Prieš prisijungdamas prie „Credital verslui“ komandos, Šarūnas Šlimas dirbo elektroninių pinigų įstaigoje „Paysera LT“, kur buvo atsakingas už pardavimus verslo klientams, verslo finansavimo patirtį įgijo, dirbdamas „Citadele“ ir „SEB“ bankuose, buvo verslumo skatinimo organizacijos „Versli Lietuva“ atstovas Vilniaus regione bei keletą metų dirbo nuosavame versle.

Šarūnas Šlimas yra Mykolo Romerio viešojo administravimo bakalauras.

Karolis Pikūnas
Karolis Pikūnas
„Credital verslui“ valdybos narys

Karolis Pikūnas taip pat vadovauja Investicinės bankininkystės padaliniui didžiausioje Baltijos šalyse finansų maklerių įmonėje „Orion Securities“, kurios klientų turtas sudaro virš 350 mln. eurų.

Karolis Pikūnas užėmė vadovaujančias pareigas „Danske“ banko Iždo departamente.

Karolis Pikūnas turi Tarptautinės prekybos magistro, Ekonomikos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį, įgytą Vilniaus universitete.

Vytautas Kubilius
Vytautas Kubilius
„Credital verslui“ valdybos narys

Vytautas Kubilius šiuo metu yra tarptautinės kompanijos „Google“ vadovas Baltijos šalims, taip pat kelių start-up’ų valdybos ir stebėtojų tarybų narys. Prieš tai vadovavo bendrovės „HAVAS Digital“ Lietuvos atstovybei, dirbo marketingo srityje mobiliojo ryšio bendrovėje „Bitė“.

Vytautas Kubilius gavo Tarptautinio verslo bakalauro laipsnį Vilniaus universitete, taip pat Duke universitete (JAV) sėkmingai baigė „Google Business Academy“ programą, į kurią kviečiami tik efektyviausi „Google“ darbuotojai.

Audrius Mozūras
Audrius Mozūras
„Credital verslui“ valdybos narys

Audrius Mozūras šiuo metu vadovauja MUNDUS fondo valdymo įmonei. Prieš tai dirbo vyriausiuoju ekonomistu „Lietuvos banko“ Sisteminės rizikos modeliavimo skyriuje, įmonių finansų specialistu regioniniame investiciniame banke „Evli Securities“ ir akcijų analitiku 180 mln. eurų dydžio portfelį valdančiame ribotos rizikos fonde „GLG Partners“, įsikūrusiame Londone.

Audrius Mozūras turi Kiekybinės ekonomikos ir finansų magistro laipsnį, įgytą St. Galleno universitete Šveicarijoje, Ekonomikos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį, įgytą Stokholmo aukštosios ekonomikos mokykloje Rygoje (Latvija). Be to, Audrius Mozūras specializavosi įmonių įsigijimų bei susijungimų srityje, dalyvaudamas Bazelio universiteto vasaros mokyklos „Zaeslin and Maag“ teisės ir ekonomikos programoje.

logo
Užpildyti paraišką
Iškilus klausimų prašome kreiptis į mus[email protected]+370 630 50001
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais