Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1Kiek kainuoja verslo paskola?

  Paskolos kaina priklauso nuo Jūsų įmonės amžiaus, verslo rizikos ir paskolos termino. Kainą sudaro 2 dalys:

  • Sutarties mokestis. Jis prasideda nuo 85 Eur (60 Eur +2% nuo sumos). Esamiems ir pakartotinai grįžusiems klientams taikomos nuolaidos.
  • Paslaugos mėnesio mokestis. Jis yra nuo 12 Eur už kiekvieną pasiskolintą 1 000 Eur.

  Tikslią paskolos verslui kainą galėsime pateikti tik įvertinę Jūsų paskolos paraišką. Paraiškos pildymas ir išankstinis paskolos sumos grąžinimas yra nemokami.

 • 2Kokiam terminui išduodamos „Credital verslui“ paskolos?

  Verslo paskolos terminas priklauso nuo kliento pasirinkto paskolos grąžinimo būdo:

  • Jei visa verslo paskolos suma grąžinama termino pabaigoje, tuomet paskolos trukmė yra 4 mėnesiai, su galimybe kreiptis dėl paskolos pratęsimo.
  • Jei verslo paskola grąžinama lygiomis dalimis kas mėnesį, tuomet paskolos trukmę galima pasirinkti nuo 1 iki 18 mėnesių.

 • 3Ar verta imti paskolą verslui finansuoti?

  Kiekviena verslo situacija yra individuali, tačiau sprendžiant apie paskolą rekomenduojame apsvarstyti šį aspektą:

  • Venkite paskolų, jei jos reikia kitų paskolų apmokėjimui ir neaišku, ar ji padės daugiau uždirbti. Tokiu atveju paskola greičiausiai nepadės, o tik padidins Jūsų įsipareigojimus ir taps finansine našta.
  • Verta skolintis, jei paskolos reikia tam, kad daugiau uždirbtumėte ir padengę skolinimosi bei kitas išlaidas turėtumėte daugiau pelno.

 • 4Kas nutiks, jei paimsiu paskolą, bet mano verslui vis tiek nesiseks?

  Verslas yra rizikinga ir kartais sunkiai nuspėjama veikla. Siekiame, kad bendradarbiaudami su mumis jaustumėtės saugiai ir užtikrintai. Įmonei, įgavus likviduojamosios statusą, paskolą toliau apmoka laiduotojas. Kad paskolos išmokėjimas jam būtų paprastesnis, terminas, klientui pageidaujant, gali būti ilginamas iki 36 mėnesių (skaičiuojant nuo paskolos sutarties sudarymo dienos) ir skaičiuojamos 16 proc. metinės palūkanos. Laiduotojas, kaip ir įmonė, gali iš anksto grąžinti paskolą nemokamai.

 • 5Ar finansuojate jaunas įmones?

  Taip, finansuojame jaunas įmones jau nuo antro jų veiklos mėnesio. Vienas iš svarbiausių mūsų veiklos prioritetų – padėti augti jaunam smulkiajam verslui. Mūsų teikiamos paskolos nėra skirtos verslui pradėti, bet tai lankstus ir greitas sprendimas padedantis jam sparčiau plėstis.

 • 6Ar finansuojate brandesnes įmones? Jei taip, kokiomis sąlygomis?

  Taip, finansuojame ne tik jaunas, bet ir brandžias, įdirbį turinčias įmones. Tokių tarp mūsų klientų yra dauguma. Šioms įmonėms taikome geresnes finansavimo sąlygas nei jaunam verslui, jeigu jų veiklos rizikingumas nėra išskirtinai didelis.

 • 7Ar pakartotinai dėl paskolos besikreipiančioms įmonėms taikote geresnes sąlygas?

  Vertiname savo klientus ir norime su jais užmegzti ilgalaikę partnerystę, todėl pakartotinai besikreipiantiems klientams siūlome pagerintas finansavimo sąlygas.

 • 8Ar verslo paskolai reikia užstato?

  „Credital verslui“ suteikiamai paskolai nereikia nekilnojamojo turto ar kito užstato. Taigi, klientas sutaupo su tuo susijusias turto vertinimo, notaro ir hipotekos išlaidas. Visgi finansuojamų verslininkų prašome, kad pasitikėjimą savo verslu parodytų laiduodami už paskolą. Savo ruožtu mes pasirūpiname, kad verslo nesėkmės atveju šios paskolos grąžinimas laiduotojui būtų kaip galima lengvesnis. Be to, siekdami supaprastinti bendradarbiavimo su klientu procesą paprašome įmonę, besikreipiančią dėl paskolos, išduoti / pasirašyti paskolos sumos dydžio vekselį, o laiduotoją – jį patvirtinti. Grąžinus paskolą vekselis iš karto anuliuojamas.

 • 9Kas gali būti verslo paskolos laiduotoju?

  Už paskolą prašoma laiduoti įmonės savininko, o jeigu jų yra keli, tai ne mažiau nei trečdalį įmonės dalies turintį dalininką (-us).

 • 10Kokius dokumentus reikia pateikti kreipiantis dėl paskolos verslui?

  Kreipiantis dėl paskolos verslui pirmiausia reikia užpildyti paraišką mūsų interneto puslapyje. Tai truks viso labo 5 minutes. Taip pat, jeigu Jūsų įmonė nėra labai jauna, mes prašysime atsiųsti įmonės naujausią balansą ir pelno (nuostolio) ataskaitą. Dažniausiai šių dokumentų ir mums prieinamų išorinių duomenų apie Jūsų įmonę pakanka sprendimui priimti.

 • 11Iš kokios sąskaitos reikia atlikti bankinį pavedimą duodant sutikimą tikrinti asmens duomenis?

  Jei sutikimą pasirašote ne mobiliuoju parašu, bet atlikdami bankinį pavedimą, tuomet mokėjimo pavedimas būtinai turi būti atliekamas iš asmeninės, o ne įmonės sąskaitos.

 • 12Aš neturiu elektroninio parašo. Ką daryti?

  „Credital verslui“ sutartis pasirašoma tik elektroniniu būdu. Sudaryti mobiliojo elektroninio parašo sutartį galite artimiausiame Jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus salone. Užtruksite tik kelias minutes, o el. parašas Jums pasitarnaus ne tik pasirašant „Credital verslui“ paskolos sutartį, bet ir kitose verslui aktualiose srityse: jungiantis prie internetinės bankininkystės, „Sodros“, mokesčių inspekcijos ir panašiai. Iškilus sunkumams dėl elektroninio parašo užsisakymo, kreipkitės į mus telefonu +370 630 50001 ir rasime sprendimą kartu.

 • 13Asmens duomenų tvarkymo principai

  Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

logo
Užpildyti paraišką
Iškilus klausimų prašome kreiptis į mus[email protected]+370 630 50001
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais