Naujienos

Nuo šiol skoliname dar daugiau – verslo paskolos iki 20 000 Eur!

Smulkaus verslo atstovams „Credital verslui“ nuo šiol teikia dar didesnį finansavimą – paskolas iki 20 000 eurų. Pasinaudokite lanksčiais finansavimo sprendimais ir galimybe dar sparčiau plėsti savo verslą.

Reikia papildomų lėšų naujai įrangai, žaliavoms ar prekių asortimentui plėsti? Nesvarbu ar esate jauna, tik kelis mėnesius veikianti įmonė, ar brandi, įdirbį turinti bendrovė, mes pažadame paskolą iki 20 000 eurų suteikti greitai ir paprastai.

Viskas, ko Jums reikia – užpildyti verslo paskolos paraišką. Tai nieko nekainuoja. Užtruksite tik kelias minutes. Jūsų paraišką apsvarstysime ir atsakymą dėl paskolos pateiksime Jums per 8 darbo valandas. Pasirašius paskolos sutartį, pinigai Jūsų banko sąskaitą pasieks per 2 valandas.

Jokio užstato ir jokio turto įkeitimo. Paprastai ir greitai. Ir jokių papildomų paslėptų mokesčių.

Kaip grąžinti pasiskolintą sumą galite pasirinkti patys – per 4 mėnesius, jeigu visa paskolos suma grąžinama termino pabaigoje, arba per laikotarpį iki 18 mėnesių, jeigu paskola grąžinama lygiomis dalimis kas mėnesį. Verslo paskolos iki 20000

Paskolą be jokio papildomo mokesčio galima visada grąžinti anksčiau laiko.

Verslo paskolą suteiksime, jeigu Jūsų įmonė:


✔️siekia augti ir plėstis,
✔️turi švarią kredito istoriją,
✔️ieško patikimo finansų partnerio.

Klientams, kurie į mus pakartotinai kreipiasi dėl paskolos išdavimo spartesnei verslo plėtrai, siūlome palankesnes finansavimo sąlygas ir išskirtinius pasiūlymus.

„Credital verslui“ – Jūsų sėkmingo verslo partneriai!
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais