Naujienos

Griliavimo kultūrą diegti padėjo finansavimo partneriai

Credital Verslui Top Įmonė
Kepsnių kepimo įranga prekiaujanti bendrovė GRILIAI.LT, pasinaudojusi smulkaus verslo partnerio „Credital verslui“ pasiūlytais verslo finansavimo sprendimais, sustiprino verslo pajėgumus ir savo internetinėje parduotuvėje prekiauja kepsninėmis ir jų priedais.

„Kepsninėmis žmonės dažniausiai naudojasi vasarą, tačiau, jei turi teisingą grilį, gali juo pasigaminti patiekalų ir žiemą. Pamažu mūsų šalyje stiprėja griliavimo kultūra. Tai žinios ir išmanymas, kaip teisingai naudotis kepsninėmis, kaip kepti mėsą. Yra tekę kepti stintas žiemą ant Kuršių marių ledo. Visais atvejais galima naudotis griliais, ne tik vasarą, kaip kad buvo įprasta“, – sako GRILIAI.LT vadovas Mindaugas Kalvaitis.

Pasak M. Kalvaičio, pasinaudoję jiems tikusiu „Credital verslui“ finansavimo pasiūlymu, GRILIAI.LT išsprendė dažnam verslui aktualų apyvartinių lėšų klausimą ir galėjo žiemą užsisakyti prekes taip tinkamai pasiruošdami vasaros sezonui.

Paskola verslui buvo laiku ir vietoje. Ji padėjo išvengti mūsų verslui būdingo sezoniškumo. Finansuotojai pasiūlė būtent tai, ko mums reikėjo. Ir labai patraukliomis sąlygomis. Žiemą užsisakėme asortimentą, kad vasarą turėtume pakankamai prekių. Taip anksti pradėjome rūpintis asortimentu, nes kai kurie gamintojai toli – Pietų Afrikos Respublikoj, Pietų Amerikoje“, – teigia GRILIAI.LT vadovas.

Dabar bendrovė vykdo savo veiklą ištisus metus – kepsninėmis ir jų priedais prekiauja internetinėje parduotuvėje, bendradarbiauja su barais, įkūrė akademiją „Atrask šefą savyje“, kurioje visus norinčius moko kepimo griliais paslapčių, rengia mėsos kepimo griliais čempionatus. „Kepsninių yra pačių įvairiausių. Vienomis geriau kepti mėsą, kitomis – žuvį ar daržoves. Vienos labiau tinka naudotis namie, kitos – iškylose. Mes savo pirkėjams patariame rinktis kokybiškas, pasaulyje žinomų gamintojų kepsnines. Į rinką įvedėme ir savo pačių kūrinį – saugią ir patikimą keraminę kepsninę „PRO flame“, – pasakoja M. Kalvaitis.

Kartu su GRILIAI.LT komanda jis kuria naujus planus ir idėjas, tarp kurių – naujo asortimento įsigijimas iš Australijos ir kepsnių kepimo realybės šou. „Stengiamės, kad mūsų darbą lydėtų paprastumas, operatyvumas ir klientų poreikio supratimas. Visai kaip ir mūsų verslo finansavimo partnerio“, – sako GRILIAI.LT vadovas.
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais