Naujienos

Nuo šiol faktoringas su didesniu limitu – finansuojame sąskaitas iki 20 000 EUR

Faktoringas su didesniu limitu
Kai pinigų už parduotas prekes reikia dabar, „Credital verslui“ rekomenduoja pasinaudoti faktoringu – sąskaitų finansavimo paslauga. Nuo šiol įmonėms neįkeičiant jokio turto suteikiame faktoringo limitą iki 20 000 eurų.

Be to, priešingai nei dauguma kitų faktoringą teikiančių įmonių, finansuojame iki 100 proc. sąskaitų sumos bei galime pasiūlyti kitus finansavimo sprendimus – verslo paskolas ir Atsiskaitymo garantiją.

„Mūsų prioritetas – įsigilinus į kiekvieno kliento poreikius pasiūlyti jam tinkamiausią finansavimo sprendimą. Vienam galbūt naudingiausia imti verslo paskolą, kitam aktualiausia sąskaitų finansavimo paslauga, o tam, kuris, kuris nori išvengti rizikos nuo nemokių klientų, galime pasiūlyti Atsiskaitymo garantiją“, – sako verslo finansuotojo „Credital verslui“ vadovas Linas Armalys.

Pasak L. Armalio, finansuoti didesnę faktoringo sumą buvo nuspręsta atsižvelgiant į klientų pageidavimus – įmonės vis dažniau pageidauja faktoringo su didesniu limitu.

„Daugeliui įmonių 10 tūkstančių eurų nebepakanka sąskaitoms finansuoti, todėl atsižvelgdami į faktoringo paslaugos poreikį didesnėms sumoms, nusprendėme padidinti faktoringo limitą ir nuo šiol finansuojame sąskaitas iki 20 000 eurų“, – sako „Credital verslui“ vadovas.

Jungtinis sprendimas, siekiantiems apsidrausti nuo nemokių klientųFaktoringo paslaugą, kaip paprastą ir lanksčią gautinų sumų finansavimo priemonę, dažniausiai renkasi smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės, norinčios efektyviai valdyti pinigų srautus. Faktoringas joms suteikia galimybę pritraukti daugiau pirkėjų (kitų įmonių) suteikiant ilgesnius atsiskaitymo terminus.

Visgi tradicinis faktoringas kliento nemokumo atveju neapsaugos įmonės nuo papildomų išlaidų ir laiko sąnaudų. Todėl siūlome jungtinį sprendimą – faktoringą su Atsiskaitymo garantija. Šis unikalus sprendimas padės ne tik gaus lėšas už parduotas prekes dabar, bet ir apdraus nuo pirkėjo nemokumo.

Faktoringas naudingas, nes:

- padeda efektyviau valdyti ir planuoti pinigų srautus ir greičiau gauti pinigus už parduotas prekes ar paslaugas;

- suteikia galimybę gautas apyvartines lėšas panaudoti kitoms reikmėms: naujoms prekėms, gamybai, verslo plėtrai;

- leidžia suteikti palankesnes sąlygas klientams.

Kaip veikia faktoringas?

Kai Jūsų klientas pageidauja įsigyti prekių su mokėjimo atidėjimu, o Jums reikia pinigų nedelsiant, Jūs kreipiatės į „Credital verslui“ dėl faktoringo paslaugos. Jums nereikia niekur vykti – užpildyti paraišką galite internetu. Užtruksite tik kelias minutes. Elektroniniu būdu pasirašę sutartį, Jūs dar tą pačią dieną iš mūsų gausite pinigus.

Savo klientams, kurie pakartotinai kreipiasi į mus dėl finansavimo tolimesnei verslo plėtrai, siūlome palankesnes sąlygas ir išskirtinius pasiūlymus.

„Credital verslui“ – Jūsų sėkmingo verslo partneris!
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais