Naujienos

„Credital verslui“ – TOP Įmonė 2018

Credital Verslui Top Įmonė
Garbingą apdovanojimą pelniusio „Credital verslui“ naujametinis tikslas – padėti smulkiam šalies verslui augti dar sparčiau.

Džiaugiamės Naujuosius metus pasitikę geromis naujienomis – „Credital verslui“ pripažinta „TOP ĮMONE 2018“ ir patenka tarp 6 proc. patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos įmonių.

Šis Rekvizitai.lt organizuojamuose geriausių įmonių rinkimuose pelnytas garbingas įvertinimas suteikiamas remiantis griežtais kriterijais. Jis patvirtina, kad mes plėtojame skaidrų verslą, puoselėjame įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

„TOP Įmonė 2018“ įvertinimas – tai rekomendacija, kad partneriai ir klientai pasirinkę „Credital verslui“ gali tikėtis sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo.

Be to, nuo šiol „Credital verslui“ dar glaudžiau bendradarbiaus su savo partneriu – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais, vienijančiais įmones, verslo žmones, dėstytojus, mokslininkus ir užsienio partnerius. Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė padeda Lietuvos įmonėms vystyti eksportą bei stiprina ekonominį bendradarbiavimą su kitomis pasaulio valstybėmis.Linas rūmai

Lanksčius ir greitus finansavimo sprendimus teikiantis verslo finansuotojas „Credital verslui“ tapo generaliniu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų rėmėju.

„Mūsų įmonės „Credital verslui“ misija – teikti finansavimo sprendimus, kurie padėtų smulkiam ir vidutiniam verslui sparčiau augti. Ambicingus tikslus sau keliantys Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai taip pat siekia dar aktyviau skatinti smulkiojo verslo atstovus, planuoja pristatyti daug gerų iniciatyvų. Palaikome Rūmų naujus užmojus ir norime dar labiau prisidėti prie šalies verslo sėkmingos plėtros“, – sako „Credital verslui“ vadovas Linas Armalys.

2018-ųjų pabaigoje kasmetiniame Rūmų bendruomenės renginyje, apdovanojant geriausias įmones, jų vadovus bei mokymo įstaigas, vienai Rūmų salių suteiktas generalinio rėmėjo „Credital verslui“ vardas.
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais