Naujienos

Smulkiajam verslui nauja paskata – atsiskaitymo garantija

Alternatyva verslo paskoloms„Didelės prekybos įmonės dažniausiai nenori rizikuoti ir taiko konservatyvius pirkėjų vertinimo kriterijus. Todėl mums, smulkaus verslo atstovams, iš jų įsigyti prekių su mokėjimo atidėjimu neįmanoma, nors būtent tokios paskatos dažniausiai mums ir reikia, kad galėtume sėkmingai vykdyti savo veiklą“, – kalbėjo Donatas Valionis, „Autovaidoga“ serviso vadovas.

Verslo finansavimo įmonės „Credital verslui“ vadovas Linas Armalys pastebi, kad Lietuvoje įsivyravusi neteisinga praktika – verslininkai nuolat vėluoja atsiskaityti už savo įsigytas prekes ar paslaugas pardavėjams. Šie, vengdami delsimų, atsargiai renkasi, kam suteikti mokėjimo atidėjimą ir dažnai nedidelėms įmonėms sako „ne“. Tai jas verčia ieškoti papildomų finansavimo šaltinių.

„Vadovaujamės požiūriu, kad kai yra problema, reikia ją spręsti. Todėl ir smulkaus verslo atstovams, ieškantiems galimybės įsigyti prekes su mokėjimo atidėjimu, ir tiekėjams, norintiems parduoti kuo daugiau nerizikuojant prarasti lėšų, siūlome naują paslaugą finansavimo rinkoje – atsiskaitymo garantiją, kuri užtikrins, kad pirkėjui gavus mokėjimo atidėjimą, su pardavėju bus atsiskaityta laiku“, – naują paslaugą pristatė L. Armalys.

Pirmieji klientai


Alternatyva verslo paskolomsPirmieji savo klientams galimybę susimokėti už įsigytas prekes vėliau, naudojantis „Credital verslui“ atsiskaitymo garantija, pradėjo teikti viena didžiausių didmeninės prekybos automobilių detalėmis kompanijų „AD Baltic“.

Pasak įmonės komercijos direktoriaus Vaido Sitkos, nauja atsiskaitymo garantijos paslauga leis jiems suteikti patrauklesnes atsiskaitymo už prekes sąlygas net ir toms įmonėms, kurios paprastai yra laikomos rizikingomis – nedidelėms ir veikiančioms trumpiau nei metus.

„Mūsų klientai – lengvųjų automobilių bei sunkvežimių servisai, automobilių dalių parduotuvės – smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, kuriems galimybė įsigyti prekes su mokėjimo atidėjimu yra labai aktuali. Tačiau iki šiol dažnai negalėdavome prisiimti tokios rizikos, dabar situacija keičiasi“, – sakė „AD Baltic“ atstovas V. Sitka.

Priešingai nei prekinio kredito draudimas, atsiskaitymo garantijos paslauga prekių ar paslaugų pardavėjui nieko nekainuoja. Už ją nedidelį mokestį moka pirkėjas, suinteresuotas gauti prekes kasdienei veiklai ar verslo plėtrai su galimybe už jas atsiskaityti po kelių mėnesių.

Pasak „Credital verslui“ vadovo L. Armalio, atsiskaitymo garantija pirkėjams kainuos net kelis kartus pigiau nei kiti verslo finansavimo būdai rinkoje. Be to, vienas didžiausių atsiskaitymo garantijos privalumų – net jeigu pirkėjas negalės pats laiku apmokėti sąskaitos pardavėjui, jo kredito istorija nesusigadins.

„Šiuo metu kalbamės su įmonėms, kurios yra linkusios savo pirkėjams suteikti palankias atsiskaitymo už prekes sąlygas pasinaudojant atsiskaitymo garantija. Smulkusis verslas – mūsų ekonomikos stuburas, todėl svarbu jam visokeriopai padėti. Neabejoju, kad atsiskaitymo garantijos paslauga smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms bus puikus akstinas sėkmingai plėsti savo verslą“, – sakė naują paslaugą pristatančios „Credital verslui“ įmonės vadovas L. Armalys.
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais