Naujienos

N.G. Wolmer: „Plėsti savo veiklą be papildomo finansavimo sunku“

Verslo specifika


wolmer
Apyvartinių lėšų trūkumas – vienas dažniausiai pasitaikančių iššūkių, su kuriais susiduria verslininkai. N. G. Wolmer – ne išimtis. Pasak verslininkės, dirbantieji leidybos srityje su apyvartinių lėšų trūkumu susiduria nuolat.

„Leidyba – specifinis verslas. Čia labai akivaizdus cikliškumas. Tarkime, šiemet Didįjį Astrologijos kalendorių leidžiu 18 tūkstančių tiražu. Su spaustuve turėjau atsiskaityti dar spalio mėnesį, nors platintojai man pinigus sumokės tik sausio pabaigoje. Iš anksto reikia sumokėti ir Pridėtinės vertės mokestį (PVM).

Tokiu atveju labai praverčia paskola. Ji padeda sėkmingai sudėlioti pinigų srautus ir išvengti nereikalingų pauzių. Versle ciklai yra labai svarbūs. Todėl labai svarbu prie jų prisiderinti ir iš jų „neiškristi“, – pataria N. G. Wolmer.

Alternatyvių verslo finansuotojų privalumai


Vardydama kitus smulkiojo verslo iššūkius verslininkė mini verslo finansavimo struktūrų statiškumą – dinamikos, lankstumo ir supratingumo trūkumą. Todėl ilgametę patirtį turinti verslininkė rinkdamasi finansavimo šaltinius pirmenybę teikia alternatyviems finansuotojams.

„Tradicinės struktūros yra griozdiškesnės. Norėdamas iš jų gauti finansavimą, turi sugaišti daug laiko. O jis man labai brangus. Turiu daug veiklos sričių, kurios atima daug laiko ir energijos, tad stengiuosi jų be reikalo neeikvoti“, – sako N. G. Wolmer.

Jau porą metų su „Credital verslui“ bendradarbiaujanti verslininkė neslėpė, kad jos pasirinkimą lėmė keli kriterijai – partneriškas požiūris, efektyvumas ir galimybė gauti verslo paskolą neiškėlus kojos iš namų.

„Nenoriu bėgioti ir ieškoti, kas man galėtų paskolinti pinigų. Todėl labai apsidžiaugiau, kai draugai verslininkai man rekomendavo dėl apyvartinių lėšų papildymo kreiptis į „Credital verslui“. Jokio vilkinimo, nereikalingi formalumui ir malonus bendravimas – esu labai patenkinta suradusi partnerišką verslo finansuotoją.

Kai nusprendžiau, kad noriu padidinti kalendoriaus tiražą ir man reikia antros paskolos, kaip tik viešėjau užsienyje. Viską susitvarkiau per porą valandų internetu. Man patinka, kad visuomet galiu telefonu pasikonsultuoti su „Credital verslui“ – pagalba būna greita ir efektyvi“, – kalba užsienyje daug laiko praleidžianti verslininkė.

Sekasi tiems, kas tiki savo veikla


mėnulio kalendoriusPašnekovė stebisi, kad vis dar nemaža dalis šalies verslininkų mano, jog verslo plėtrai skolinasi tik nevykėliai.

„Bet juk paskolų – didesnių ar mažesnių – reikia visiems. Vieniems verslo pradžioje, kitiems – plečiant savo veiklą“, – stebisi N. G. Wolmer.

Verslininkės nuomone, skolintis neverta tik vienu atveju – jeigu netiki savo veikla, jos nauda ir prasmingumu.

„Vargu ar verslas bus sėkmingas, jeigu jį vystantis žmogus netikės tuo, ką daro. Be to, veikla turi būti naudinga ir savalaikė. Žinoma, ne ką mažiau svarbu savo darbą atlikti profesionaliai ir nuolat stebėti bei reaguoti į rinkos poreikius“, – kalba pašnekovė.

2019-ųjų prognozė verslui


Verslininkė ir žinoma astrologė prisipažįsta, kad imdamasi naujos veiklos visuomet pasitikrina ar žvaigždės tam palankios, ar nusimato augimas ir plėtra.

„Tik kartą nepaisiau to, kad laikas nepalankus imtis naujos veiklos ir, tiesą sakant, tą vienintelį kartą likau nepatenkinta rezultatais“, – tvirtina N. G. Wolmer.

Ateinančiais 2019—aisiais metais astrologė verslininkams pataria būti atsargiems ir visus žingsnius žengti apgalvotai.

„Ateinantys metai ilgai egzistuojančioms įmonėms neturėtų būti labai blogi. Jie bus tarsi ramybės oazė prieš sunkius ir audringus 2020-2021-uosius. Todėl labai svarbu jau dabar pradėti taupyti, ekonomiškai naudoti resursus, stiprinti įmonės struktūrą, plėsti ryšius ir kruopščiai planuoti plėtrą“, – pataria astrologė.

---------------------------

Kreditavimo poreikis:

- Kalendorių leidybai.
- Leidinių asortimento plėtrai.

Gautas finansavimas:

- 9 000 EUR paskola 2017-aisiais.
- 10 000 EUR paskola 2018-aisiais.

Rezultatai:

✔️Didesnis kalendoriaus tiražas, atitinkantis išaugusius pirkėjų poreikius.
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais