Finansavimas

 •  Specialus rudens pasiūlymas! Verslo paskolos tik nuo 1 proc. per mėnesį Specialus rudens pasiūlymas – padėkite savo verslui sėkmingai augti gavę verslo paskolą tik su 1 proc. pabrangimu per mėnesį.

  Jeigu jums reikia finansavimo:

  - naujai įrangai įsigyti,

  - naujoms prekėms užsakyti,

  - atsiskaityti už žaliavas,

  - darbuotojų atlyginimams išmokėti,

  - padengti nenumatytas išlaidas,

  - naujai transporto priemonei,

  - serviso remontui,

  - IT sprendimams,

  mes esame pasiruošę Jums padėti. Verslo paskolas iki 20 000 Eur teikiame įmonėms jau nuo pirmųjų jų veiklos mėnesių. Be užstato ar turto įkeitimo ir jokių paslėptų mokesčių.

  Jūs patys galite pasirinkti paskolos tipą – grąžinti lygiomis dalimis kas mėnesį arba visą sumą paskolos termino pabaigoje. Taip pat galite rinktis faktoringo paslaugą. Ilgiausias paskolos terminas – iki 18 mėnesių. Be jokio papildomo mokesčio visuomet galite paskolą grąžinti anksčiau laiko.

  Pasinaudokite mūsų lanksčiais verslo finansavimo sprendimais spartesnei Jūsų verslo plėtrai. Greitai ir paprastai. Užpildykite paraišką jau dabar! Tai nieko nekainuoja. Užtruksite vos kelias minutes. Sprendimą dėl paskolos suteikimo priimame per 8 darbo valandas. Elektroniniu būdu pasirašius verslo paskolos sutartį lėšas išmokėsime dar tą pačią dieną, per 2 valandas.

  Klientams, kurie į mus pakartotinai kreipiasi dėl paskolos išdavimo spartesnei verslo plėtrai, siūlome palankesnes finansavimo sąlygas ir išskirtinius pasiūlymus.

  Paskolą suteiksime, jeigu Jūsų įmonė:

  - siekia augti ir plėstis,

  - veiklą vykdo ilgiau nei du mėnesius,

  - turi švarią kredito istoriją,

  - ieško patikimo finansų partnerio.

  Kaip tai veikia?
  Įmonės vadovas internetu užpildo verslo paskolos paraišką. O mes paprašome atsiųsti naujausius įmonės finansinius duomenis (pelno-nuostolio ataskaitą ir balansą). Įvertinę tiek įmonės, tiek jos savininkų duomenis, per vieną darbo dieną mes pateikiame Jums verslo paskolos pasiūlymą. Pasirašius sutartį lėšos išmokamos dar tą pačią dieną. Siekiame būti smulkaus verslo kreditavimo lyderiais, todėl finansavimo suteikimo greitis ir paprastumas yra mūsų prioritetai.

  „Credital verslui“ – sėkmingo verslo partneris. Jei tiki savo verslu, juo patikėsime ir mes!

  Užpildykite paraišką.

  Pavyzdys: pasiėmę 1000 Eurų paskolą 5 mėnesiams, kas mėnesį mokėsite po 200 eurų paskolos + tik 10 eurų paslaugos mėnesinį mokestį.


 •  Faktoringas

  Faktoringas – tai sąskaitų finansavimo paslauga, skirta verslams, kurių prekių ar paslaugų pirkėjai yra kitos įmonės.

  Kaip tai veikia?
  Pardavusi savo prekes ar paslaugas bendrovė pateikia apmokėjimui sąskaitą-faktūrą, tačiau įmonės pirkėjai, dažnu atveju, būna linkę turėti mokėjimo atidėjimus ir minėtą sąskaitą-faktūrą apmokės tik po 30, 60 ar dar daugiau dienų. Toks apmokėjimo atidėjimas sukelia apyvartinių lėšų trūkumą. Faktoringas yra paslauga, kuomet kredituotojas vietoj pirkėjo iškart apmoka pardavėjui jo sąskaitą faktūrą, o pirkėjas atsiskaito atlikdamas pavedimą kredituotojui pagal pirminį sutarimą, t. y. kai sueina sutarta sąskaitos faktūros apmokėjimo data.

  Kaip greitai ši paslauga suteikiama?
  "Credital verslui" faktoringo paslauga suteikiama taip pat greitai kaip ir verslo paskola, t. y. per vieną dieną.

  Kokio dydžio finansavimas suteikiamas ir kiek tai kainuoja?
  Faktoringo suma gali būti nuo 1 iki 10 tūkst. Eur. Paslaugos kaina yra nuo 2 % per mėn. ir priklauso nuo kliento bei pirkėjo rizikos, sumos ir kitų kriterijų. Kviečiame pateikti pas mus paraišką ir mes pateiksime Jūsų įmonei individualų pasiūlymą.

logo
Užpildyti paraišką
Iškilus klausimų prašome kreiptis į musinfo{eta}credital.lt+370 630 50001
Mes naudojame slapukus tam, kad Jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia, ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų tvarkymo principais